Sněm 2

Datum konání: 03. 10. 2020
Datum vydání: 06. 10. 2020
Zápis vytvořil: Koala

přítomni:

Ivoš

Meďoš

Venca

Jenda

Jirka Matyáš

Honza

Mirek

Eliška

1) proplácení cestovnéhonávrh aby všichni natankovali před odjezdem na akci "plnou" a znovu po návratu z akce a vyplatit podle částky na účtence, v případě, že není účtenka výpočet částky podle údajů z VT (nutno poslat kopii přední + zadní strany, kvůli kontrole SPZ, druhu a spotřeby paliva) bude vypracován dokument shrnující pravidla (Eliška) a po odsouhlasení vyvěšen na stránkách.

2) Návrh na vytvoření nového razítka přijat. Dořešit jestli jedno nebo dvě (jedno komorník, druhé korouhevní pán).

3) Úprava adresy sídla společnostnávrh na změnu adresy sídla přijatdořešit, jaká bude nová adresa, padly návrhy u Jendy Zrzečky nebo na MÚ je třeba počkat jestli Jenda bude souhlasit, případně popřemýšlet o dalších návrzích.

4) Význam lilie. Honza definoval význam na členství, následná debata o tom, jestli členství neudělovat po roce při splnění podmínek všem, změny v systému udělování nepřinesla.

5) Hlasování. O hlasování budou předem informováni členové kteří jsou mezi aktivními, případně neaktivní, ale přejí si dostávat maily (Venca připraví seznam adres, který by se měl jednou do roka aktualizovat).
Návrh pak musí být schválen většinou přítomných členů.

6) Přeřazování mezi neaktivní. Návrh přeřadit automaticky ty, kteří se 2 roky nezúčastnili akce ani tréninkůpravděpodobně bude dořešeno na příštím sněmu.

7) Návrh vytvořit skupinový mail. Venca vytvoří mail na který budou mít přístup členové rady starších + webmaster a který bude používán místo mailu langerwaffen, pro zasílání poptávek pořadateli akcí.

8) Škola šermu. Návrh, aby se někteří členové zúčastnili školy šermu. Možnost příspěvku bude prodiskutována na příštím sněmu.

9) Nábor nováčků. Návrh zkusit propagaci přes DDM (nejdřív třeba jen v Kopřivnici, v případě, že bude pokus úspěšný i jinde) možnost reklamy na FB, za poplatek bylo by dobré od nových příchozích zjistit, kde se o nás dozvěděli, pro lepší cílení náboru.


Přihlášení

Aktuality

Stará Bělá

25. 04. 2023

V pátek 28.4.2023 budeme ve Staré Bělé prezentovat mušketýskou jednotku na akci "Pálení čarodějnic". Přijďte se podívat a užijte si s námi akci.

Secvičná

25. 04. 2023

V pondělí 1.5. 2023 budeme mít tradiční secvičnou. Akce se bude konat ve Nové Horce v zámecké zahradě od 9 hodin ráno.

Brno

08. 08. 2022

O víkendu 12.-14. srpna pojedeme do Brna, kde zúčastníme rekonstrukce obléhání Brna z roku 1645. Více informací k akci je k nalezení zde, program pak zde.

Starší aktuality